מכללת אורט ברחבי העולם היא אחד מארגוני החינוך וההכשרה הלא-ממשלתיים הגדולים בעולם עם פעילות בלמעלה מ -60 מדינות. סטודנטים מישראל יכולים לבחור ללמוד בארצות הברית ואפילו בלוס אנג'לס שם הקהילה הישראלית גדולה ומחבקת, באורט אל.איי תלמדו בחו"ל ותרגישו בבית!

אורט היא אחד מארגוני החינוך וההכשרה הלא-ממשלתיים הגדולים בעולם עם פעילות בלמעלה מ -60 מדינות, בעבר ובהווה, עם הפעילות השוטפת בישראל, צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, אפריקה, אסיה והפסיפיק.

זהו ארגון ללא כוונת רווח, לא-פוליטי אשר עונה על צרכים ההכשרה החינוכי, וכוח אדם של חברה בת זמננו עם יותר מ 3,000,000 בוגרי ברחבי העולם מאז הקמתה. אורט נוסדה בסנט פטרבורג ברוסיה הצארית בשנת 1880 כדי לספק מיומנויות תעסוקה עבור העם היהודי העני של רוסיה. מאז אותה תקופה, את הכישורים נלמדים על ידי אורט התפתחו בשלב עם טכנולוגיה.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school world ORT

אורט בעלת מעמד מייעץ למטרות מידע וחינוך עם אונסק"ו ומעמד משקיף במכון העבודה הבינלאומי (ILO – ארגון העבודה הבינלאומי). אורט נמנית על החברות המייסדות של ICVA (המועצה הבינלאומית של סוכנויות מרצון).

מטרת תכניות החינוך של מכללת אורט ברחבי העולם, היא לתת לתלמידיה את הסיכוי הטוב ביותר לעתידם. הכנה זו כוללת חינוך שיסייע להם להפוך לאזרחים שיתרומו תרומה חיובית לחברה שלהם, והכשרה ממוקדת כדי לאפשר להם לבצע קריירה ראויה ומספקת.