אנגלית כשפה שניה (ESL)

תכנית ESL ב LA אורט מספקת לתלמידים את כישורי השפה דרושים כדי להפוך לדוברי אנגלית בחברה האמריקאית ובעולם העסקים

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
36 קרדיט בסמסטר
CREDIT:
לימודי בוקר, לימודי ערב

Categories

English

אנגלית כשפה שניה (ESL)

לימודי אנגלית כללית בלוס אנג'לס בוילשיר או בוואלי בואן נייס, תיאור קורס: אנגלית כללית מיועדת לסטודנטים שרוצים לבוא לארצות הברית כדי ללמוד אנגלית, או כדי להמשיך ללימודים באוניברסיטה לאחר השלמת הקורס. אנגלית כשפה שניה (ESL)  משלבת פיתוח של מיומנויות דיבור, דיוק מבני, הבנה ותקשורת ביומיום. אם המטרה שלך היא להיות מסוגל לתקשר באנגלית בהצלחה בארצות הברית, קורס אנגלית של מכללת אורט LA הוא בשבילך!
בלימודי האנגלית של אורט המטרה לתת לסטודנט ביטחון ויכולת להתמודד במצבים יומיומיים כאשר הקשבה, דיבור ודקדוק,  יעזרו לתלמידים לדבר ולהבין אנגלית במגוון הגדרות שאינן אקדמיות. למשל, סטודנטים של אורט ילמדו איך להסתדר בקניות, בפגישות, בראיון עבודה ובהתנהלות כללית אשר תסייע לתקשר בחיים אמריקאים היומיום ולהתאים לתרבות האמריקנית.

חווית הלמידה לסטודנטים ישראלים באורט לוס אנג'לס שונה מכל מקום אחר, כיתות האנגלית מחולקות לפי רמות וסטודנטים מכל העולם וכמובן גם מישראל נהנים מלימודי אנגלית בשעות היום או בשעות הערב, הצוות כולל דוברי עברית לנוחות התלמידים.

יעד

תכנית אנגלית כשפה שניה (ESL) בלוס אנג'לס אורט מספקת לתלמידים את כישורי השפה דרושים כדי להשתלב בצורה מוצלחת בחברה האמריקאית.

הנחיית הסטודנטים על פי רמות בצורה הטובה ביותר. תכנית ESL לוס אנג'לס מלמדת כישורי התמודדות עבור הסטודנטים הישראלים בכניסה לשוק העבודה. בוגרי אשכולות בינוניים ומתקדמים (ורמות) של תוכנית זו רכשו אנגלית שמספקת את יכולתם להתחיל לעבוד בשוק האמריקאי.

תכנית לוס אנג'לס ESL שלנו מתמקדת בהכנה מקצועית, פיתוח מיומנויות חברתיים, ודקדוק פונקציונלי בתכנית מצטברת. בכל רמה, מיומנויות שפה חדשות מוצגות בעוד במיומנויות הנלמדות ברמות לפני מתחזקות על ידי יישומים מתוחכמים יותר ויותר של תקשורת בינ-אישית. האזנה, קריאה, וכתיבה ישולבו בתוכנית הלימודים בכל רמה למרות, שהתוכנית מתמקדת בעיקר בתקשורת. גם נושאים כמו חגים נלמדים בהקשר של חיים ועבודה בחברה רב-תרבותית כמו בלוס אנג'לס ומכוסים יותר לעומק בכל רמה.

מרכיבי התכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים המכוסים בתכנית. בסיום הקורס בהצלחה, הבוגרים מקבלים דיפלומה באנגלית כשפה שנייה. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

לימודי אנגלית כשפה שניה (ESL) באורט לוס אנג'לס ארה"ב

דרישות סף

מועמדים לתוכנית אנגלית כשפה שניה (ESL) אורט לוס אנג'לס נדרשים לקחת מבחנים בכתב ובעל פה. תוצאות המבחן קובע את  רמת הסטודנט.  כיוון שתקשורת היא המטרה, הרמה נקבעת בעיקר על ידי מיומנות בעל פה. תלמידים חדשים ממוקמים כראוי ברמה בקנה אחד עם כישורי השפה שלהם.

Van Nuys and Los Angeles colleges esl program

אורך התוכנית

תכנית אנגלית כשפה שניה (ESL) מחולקת לשלושה אשכולות של בסיסי, בינוני ומתקדם. אשכול כל מחולק 4 עד 6 קורסים.

  • תכנית היום מתנהלת יום שני עד חמישי במשך 5 שעות ביום, וביום שישי במשך 4 שעות, זמן כולל של 24 שעות בשבוע. משך התכנית –  30 שבועות
  • תוכנית הערב הפועלת יום שני עד חמישי במשך 4.5 שעות ביום, זמן כולל של 18 שעות בשבוע. משך התוכנית –  40 שבועות.

עם השלמת 36/30/24 ש"ש סמסטר (720/600/480 שעות שעון), התלמיד יקבל תעודה של סיום הלימודים אם הוא/היא עומדת בדרישות הסיום. מכללת אורט מציעה גם תוכנית ESL פרטנית לפע רמות כחלק 720, 600 ו-שעה 480 התוכניות הכוללות.

לקבלת מידע נוסף אודות תוכנית אנגלית כשפה שניה, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת עוד מידע
TOP