הנהלת חשבונות

The Associate of Applied Science (AAS) Degree curriculum is designed to meet the needs of bookkeeping and accounting.

See Program Brochure

DURATION:
65 Semesters Credit
CREDIT:
Morning, Afternoon, Night

Categories

Business

תואר בהנהלת חשבונות

Associate of Applied Science (AAS) Accounting Degree

יעד

התואר נועד לענות על הצרכים של הנהלת חשבונות וראיית חשבון עם דגש רב יותר על דוחות כספיים וניהול חשבון. התכנית גם כוללת קורסים כגון סחורה וחשבונאית שכר, תמחיר, פחת, שותפות, מס, הנהלת חשבונות של חברה, יצירת דוחות, ויישומים לניהול מסדי נתונים. התוכנית גם מספקת לתלמידים מיומנויות להיות מסוגלים לשפר את הידע החשבונאי שלהם בהגדרות העסק. התכנית מספקת לתלמידים ידע מורחב והבנה של קורסי השכלה כלליים אשר מועילים לאינטראקציות של התלמיד בתוך הקהילה שלהם ומעבר.

מרכיבי התכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים המכוסים בתכנית. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

הזדמנויות

לאחר סיום לימודים, הבוגרים מוכנים ליטול על עצמם תפקידים של רואי חשבון זוטרים או מנהלי חשבונות בכירים בתעשיות עסקים או חשבונאות. הבוגרים יכולים למצוא עבודה בתעשיות להתמודד עם משכורות, ביקורת, בנקאות, ביטוח, מס הכנה, חשבונאות והנדל"ן. יש להם גם את ההזדמנות להיות מועסק כעוזר חשב לערוך דוחות ודוחות כספיים עבור שותפויות ו / או חשבונאות ארגונית. בנוסף, יש את האפשרות למצוא תעסוקה עם כל החברות המתמודדות עם מלאי סחורה, נכסים קבועים פחת, התחייבויות לזמן ארוך והשקעות, והצהרות של תזרים מזומנים.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school accounting degree

דרישות סף

על מנת להתקבל לתואר בהנהלת חשבונות (AAS), התלמידים חייבים הוכחת סיום לימודים בתיכון, יש לקבל ציון עובר במבחן הכניסה לבית הספר ולהתראיין על ידי ועדת הקבלה המחלקת.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

עמית זה של יישומי המדע (AAS) תואר ייתכן שיציעו בבוקר, אחר הצהריים, או מפגשים בערב. ישיבת הבוקר נלמדת 5 ימים בשבוע במשך 48 שבועות של הוראות. בפגישות אחר הצהריים או הערב, תוכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ -76 שבועות של ההוראות. תכנית תואר AAS היא תכנית שעת אשראי 65 סמסטר או 1200 שעות בכיתה.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה לרואי חשבון, הנהלת חשבונות & amp; פקידי ביקורת הקשורות לתכנית החשבונאות, ניתן לקבל בלשכה לסטטיסטיקת העבודה נטו * O תחת הסיווג בעיסוק הרגיל Codes 13-2011.00 and 43-3031.00.

 

לקבלת מידע נוסף אודות תואר בהנהלת חשבונות, אנא לחץ על הכפתור למטה.

REQUEST MORE INFO
TOP