טכנאי/ת בית מרקחת

תוכנית הרוקחות Pharmacy Technology Administration נועדה לענות על הצורך של אנשים שמחפשים עבודה בתעשיית המרקחת או תרופות.

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
65 קרדיט בסמסטר
CREDIT:
לימודי בוקר, אחה"צ וערב

Categories

Healthcare

Associate of Applied Science (AAS) Degree טכנאי/ת בית מרקחת

יעד

תכנית מנהל טכנולוגית המרקחת נועדה לענות על הצרכים של אנשים שמחפשים עבודה בתעשיית המרקחת או תרופות. התכנית מספקת לסטודנטי ההזדמנות ללמוד את התפקיד של המחשב בשתי גדרות מרקחת מוסדיות והקמעונאי, כגון יישומים, תוכנת הזנת נתונים, תוכנה לניהול בית מרקחת. התכנית כוללת גם כהכנת מועצת הסמכת בית המרקחת טכנאי בחינות הרישוי (PTCB), שהינה בעלת הסמכה אופציונלית.
תלמידים לומדים חלוקת אספקה, תרופות, שיטות רכישה, שיטות בקרה מלאי, מינוח מרקחת, חיוב ביטוח, גבייה, חישובי מרקחת, תקנות פדרליות ואת המדינה, ציוד מרקחת ותחזוקה, אתיקת מרקחת, מערכות הפעלת מיומנויות תקשורת אפקטיביות.

מרכיבי התוכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. עם הסיום מוצלח, הבוגרים זוכים עמית תואר למדע שימושי ברוקחות טכנולוגית מנהל לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school pharmacy technician courses

הזדמנויות

בוגרי תואר AAS בתכנית מנהל טכנולוגית מרקחת יהיו מוכנים לעבודה בכל התפקידים הקשורים בדרך כלל בתוך בתי חולים, מרכזים רפואיים, מדינה, מקומית, ופרטית, כמו גם חנויות מכולת, בתי מרקחת וחנויות סמים, חנויות כלבו וחנויות סחורה כללית אחרות . התוכנית מספקת בסיס בוגרי המעוניינים סוגי הגדרות המפורטים לעיל.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school pharmacy technician degree

דרישות סף

התלמידים חייבים לקבל ציון עובר במבחן הכניסה LA אורט להתראיין על ידי מחלקת הקבלה.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תכנית זו עשויה להיות מוגשת בבוקר, אחר הצהריים, או המפגשים בערב. ישיבת הבוקר נלמדת 5 ימים בשבוע (בימים שני עד שישי) למשך כ 48 שבועות של הוראות. בפגישות הערב, תוכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע (שני עד חמישי) למשך כ 76 שבועות של ההוראות. זוהי תוכנית אשראי שעה 65 סמסטר עם שעות בכיתה 1200.

סיוע פיננסי

מכללת אורט לוס אנג'לס מציעה תוכניות מימון שכר הלימוד שונות, סיוע כספי תוכניות מלגות לסטודנטים זכאים מוסמכים.
לשכת הסיוע הכספי של המכללה מאפשרת לתלמידים השלימו כל המסמכים החלימו פדרלי שונים, גורמים ממלכתיים ומקומיים של סיוע כספי תלמיד.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה עבור טכנאי מרקחת, הקשור לתכנית ניהול טכנולוגית מרקחת, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קוד הסיווג בעיסוק תקן:  Code 29-2052.00.

לקבלת מידע נוסף על תכנית הרוקחות שלנו, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP