לקיחת דם

The Phlebotomy program provides the student with a certificate in Phlebotomy for individuals who are seeking to work in the Medical Clinical Laboratory industry.

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
8 Semester Credit
CREDIT:
Morning, Night

Categories

Healthcare

לימודי תעודה והתמחות בלקיחת דם

יעד

תכנית לקיחת דם (Phlebotomy) עומדת בדרישות של קליפורניה החוג לבריאות הציבור (CDPH) עבור הדרכה מלאה דידקטית לקראת הסמכת מצב 1 טכנאי לקיחת דם המוסמך (CPT-1). עם הסיום מוצלח של תכנית זו התלמידים יהיו מוכנים לבחינת הסמכה לאומית ואישורים כמו לקיחת דם CPT-1. במשך phlebotomist רמת CPT-2, התלמידים יצטרכו לספק הכשרת on-the-העבודה נוספת & דקירות עורקים בפיקוח במקום העבודה, כמתחייב CDHP.

מרכיבי התוכנית

תכנית לקיחת דם (Phlebotomy) מספקת את התלמיד עם תעודת Phlebotomy ליחידים המבקשים לעבוד בתעשיית המעבדה הקלינית הרפואית. תוכנית 175 שעות זה כולל את הנושאים הבאים:

 Phlebotomy Schools in Los Angeles

 Phlebotomy Schools in Los Angeles lessons

 Phlebotomy Training Los Angeles

 Phlebotomy Training Los Angeles externship

הזדמנויות

בוגרי התעודה בתכנית Phlebotomy יהיו מוכנים לעבודה בכל התפקידים הקשורים בדרך כלל בתוך מעבדת משרד רופא (POL), מדינה, מקומי, בתי חולים פרטיים, מעבדות קליניות בתוך מרכז המדיאלי, ו / או מתקנים עצמאיים. סטודנטים המעוניינים לקחת את בחינת הסמכה לאומית (NCCT) ולהגיש בקשה לרישיון CPT-1 בתוך מדינת קליפורניה יפעלו כמו 1 טכנאי Phlebotomy מוסמך (CPT-1), שמאפשרת לסטודנטים לעבוד בתור phlebotomist מורשה במעבדות, מרכזים רפואיים חולים, מרפאות פרטיות עם מעבדה.

 

 Phlebotomy Training Schools in Los Angeles

דרישות סף

התלמידים חייבים לקבל ציון עובר במבחן הכניסה LA אורט להתראיין על ידי מחלקת הקבלה.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תכנית זו עשויה להיות מוגשת בבקרים או בערבים. המפגשים בבוקר נלמד 5 ימים בשבוע במשך כ -8 שבועות. בערבים, תוכנית זו נלמדת 4 בערבים בשבוע למשך כ 11 שבועות. זוהי תוכנית שעה האשראי 8 סמסטרים עם 175 שעות לימוד, מעבדה externship.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה ומתרימי הדם, הקשור לתכנית Phlebotomy, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קוד הסיווג בעיסוק תקן  Code 31-9097.00.

לקבלת מידע נוסף על תכנית מדיה הדיגיטלית שלנו, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP