מדיה דיגיטלית

The Associate of Applied Science (AAS) תואר מדיה דיגיטלית נועד להכין את התלמידים כמו מעצבים גרפיים המחשב ומוציאים לאור בשולחן העבודה עבור בעסקי המדיה. מעודדים את התלמידים להכין את עצמם לקראת "העולם האמיתי" של הוצאה לאור אלקטרוני.

להורדת קטלוג התוכנית

Categories

Technology

Associate of Applied Science (AAS) תואר במדיה דיגטלית

יעד

The Associate of Applied Science (AAS) תואר מדיה דיגיטלית נועד להכין את התלמידים כמו מעצבים גרפיים המחשב ומוציאים לאור בשולחן העבודה עבור בעסקי המדיה. מעודדים את התלמידים להכין את עצמם לקראת "העולם האמיתי" של הוצאה לאור אלקטרוני. התלמידים ילמדו עיצוב עבור פריסות בעיתונים ובמגזינים, פליירים, וסמלים; תמונות סריקה ועריכה; וכן עריכת וידאו ועיצוב אתרים עם אנימציה. תלמידים לומדים שתי תוכניות גרפיות מפתח אינטרנט: אחד עבור אנימציה של טקסט ואובייקט, והשני עבור יצירת דף האינטרנט. תלמידים גם ללמוד לנווט באינטרנט, להשתמש במנועי חיפוש, מסמכים להורדה, וליצור חשבונות דוא"ל. התלמיד יוצר אתר הכולל מתקני ייצור מכל מודולים. מעבדת המחשב יש שני מחשבים אישיים מיקרוסופט מחשבי מקינטוש לסטודנטים לקבל הדרכת פלטפורמות. כל דרך הקורס סטודנטים ויונחו הכנת תיק, תכונה חשובה של התכנית, שנועדה לספק ראיות ברורות של מיומנויות בשוק העבודה של התלמיד. התכנית מספקת ידע והבנה הורחב היקף קורסי השכלה כלליים אשר מועילים לאינטראקציות של התלמיד בתוך הקהילה שלהם ומעבר.

מרכיבי התוכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. עם הסיום מוצלח, הבוגר מקבל עמית התואר למדע שימושי מדיה דיגיטלית. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school digital media degree courses

הזדמנויות

לאחר סיום לימודים, (AAS) הבוגרים מוכנים להניח את התפקידים של מעצבים גראפיים, מוצאים לאור שולחן עבודה, ומעצבי אתרים. תכנית זו מסייג התלמיד לתפקידים שונים בשוק הגרפיקה הממוחשבת. בנוסף מיומנויות הגרפיקה הממוחשבת שלהם, בוגרים יכולים לשאוב מיומנויות בסיסיות כגון הקלדה מהירה עיבוד תמלילים. בוגרים יהיו משלח יד על ידי עסקי מתן גרפיקה ממוחשבות לשירותי הפקה והוצאה לאור, משרדי פרסום, בתי דפוס ומוציאים לאור של מגזינים, עיצוב אתרים עבור בתקשורת הכללית. בוגרים גם עשויים למצוא כי עובד כפרילנסר יש פרסים רבים. כישוריהם יצירה ויישום גרפיקה עבור ה- World Wide Web יגרמו להם אטרקטיביים ללקוחות פוטנציאליים רבים.

ORT_website_program_digital_media_v1_11

דרישות סף

עבור תואר במדיה דיגיטלית (AAS), התלמידים חייבים הוכחת סיום לימודים בתיכון או שווה ערך, יש לקבל ציון עובר במבחן הכניסה לבית הספר ואת להתראיין על ידי ועדת הקבלה המחלקת.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תוכנית זו עשויה להיות מוגש בבוקר, הפעלות אחר הצהריים או הערב. מפגשי הבוקר והצהריים לומדים 5 ימים בשבוע במשך כ 48 שבועות של הוראות. בפגישות הערבות, תכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ -76 שבועות של הוראות. זוהי תכנית שעת אשראי 65-סמסטר עם שעות בכיתה 1200.

מידע נוסף

מידע נוסף על התחזית הקריירה לאמנים מולטימדיה & אנימטורים מעצבים גרפיים, הקשור לתוכנית מדיה דיגיטלית, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קודי סיווג בעיסוק תקנים: Codes 27-1014.00 and 27-1024.00.

לקבלת מידע נוסף על תכנית מדיה הדיגיטלית שלנו, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP