מזכירות רפואית

The Associate of Applied Science (AAS) Degree in Medical Office Management נועד לענות על הצרכים של אנשים הרוצים לעבוד בסביבה רפואית.

להורדת קטלוג התוכנית

Categories

Healthcare

מזכירות רפואית Associate of Applied Science (AAS)

יעד

החברה הכלולה של ומדע יישומים (AAS) תואר ניהול משרד רפואי נועד לענות על הצרכים של אנשים הרוצים לעבוד בסביבה רפואית. התלמידים לומדים את הכישורים הדרושים כדי לעבוד בחלק הקדמי ו / או המשרד אחורי של מוסדות בריאות, בתי חולים, מרפאות, הוא גדולים או קטנים, משרדים רפואיים או קופות חולות. תלמידי תואר ניהול משרד הרפואי ללמוד מיומנויות מחשב ויישומים, מינוח רפואי, חיוב רפואי, ביטוח רפואי קידוד, רשומים רפואי מיומנויות קליניות. נהלי משרד רפואיים לספק לתלמיד את הכישורים הדרושים כדי אינטראקציה עם רופאים, אחיות ומומחים אחרים. רפואי אנטומיה ופיזיולוגיה מכוסים לספק לסטודנטים הבנה רחבה יותר של הגוף האנושי כפי שהוא מתייחס מהנוהל הקליני. Externship תואר ניהול משרד רפואי בסוף חדר עבודתו של הסטודנט מעמיד לפועל את מה התלמיד צריך ללמוד באווירה של עולם אמיתי. בנוסף, נושאי מיומנויות ניהול לספק לתלמיד את הכישורים הדרושים כדי אינטראקציה ו / או לנהל עובדים אחרים בסביבה משרדית. התכנית מספקת לסטודנט ידע מורחב והבנה של קורסי השכלה כלליים, אשר מועילים לאינטראקציות של התלמיד בתוך הקהילה שלהם ומעבר.

מרכיבי התכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. עם סיום מוצלח, הבוגרים זוכים עמית תואר למדע שימושי ניהול משרד רפואי. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles junior college medical office management degree

הזדמנויות

סטודנטים שיצליחו להשלים זה ניהול משרד רפואי (AAS) תכנית תואר יכולים לצפות להשיג עבודה במוסדות בריאות, בתי חולים, מרפאות, משרדים הם קליניים גדולים או קטנים וארגוני תחזוקת בריאות. כותרות עבודת ניהול משרד רפואי כוללות מנהלת משרד רפואית ו / או עוזרים מנהלי רפואי, משרד קדמי ו / או מנהל משרדים רפואי בחזרה או פקיד, עובדי קבלה רפואיות, עוזר רפואי או מנהל רפואי זוטר, מזכירה רפואית, רשומים רפואי עוזרים חיוב או מנהל.

ORT junior colleges medical office management degree

דרישות סף

עבור קבלתי את העמית ומדע יישומים (AAS) תכנית תואר בניהול משרדים רפואיים, התלמיד חייב הוכחת סיום או שווה ערך בתיכון, לקבל ציון עובר במבחן כניסת הספר להתראיין על ידי ועדת הקבלה המחלקת.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תוכנית זו עשויה להיות מוגש בבוקר, הפעלות אחר הצהריים או הערב. ישיבת הבוקר נלמדת 5 ימים בשבוע במשך כ 48 שבועות של הוראות. בפגישות אחר הצהריים או הערב, תוכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ -76 שבועות של ההוראות. זוהי תכנית שעת אשראי 65-סמסטר עם שעות בכיתה 1200.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה למנהלי שירותים רפואיים ובריאות, רפואי רשום ומידע בריאות טכנאים, הקשור לתכנית ניהול המשרד הרפואי, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת בעיסוק הרגיל los angels medical office management degreeClassification Codes 11-9111.00 and 29-2071.00.

לקבלת מידע נוסף על תכנית מזכירות רפואית, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP