מנהל עסקים

The Associate of Applied Science (AAS) Degree curriculum is designed to meet the needs of individuals who desire to work in a business setting.

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
24-36 קרדיט בסמסטר
CREDIT:
לימודי בוקר, אחה"צ וערב

Categories

Business

תואר במנהל עסקים

Associate of Applied Science (AAS) Degree in Business Management

יעד

התואר נועד לענות על הצרכים של אנשים הרוצים לעבוד בסביבה עסקית. הדגש הוא על לימוד מיומנויות מחשב, חשבונאות יישומים, ושירות עסקים למשקי סחורה. תכנית זו גם מספקת לתלמידים את הידע של איך לנהל עסק, נהלי משרד, הבנת החוק הקשורים לעסק, צורכים חיוניים עבור שיווק ופרסום המוצרים, לימוד העקרונות של מיומנויות ניהול, ופיקוח בניהול מחלקות קטנות או גדולות. תכנית תואר AAS גם כוללת קורסים כגון יישומי ניהול מסדי נתונים, יישומים חשבונאיים נדרשים בשוק העבודה. התכנית מספקת לתלמידי ידע מורחב והבנה של קורסי השכלה כלליים אשר מועילים לאינטראקציות של התלמיד בתוך הקהילה שלהם ומעבר.

מרכיבי התכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים המכוסים בתכנית. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school business management courses

הזדמנויות

בוגרי מנהל עסקים (AAS) יהיו מוכנים להתקבל לעבודה במשרות, כגון: מנהל מערכת במצבים של ניהול עסקים, מנהלים זוטרים או בכירים חשבונאיים הגדרות כספיות, לעבוד באופן עצמאי, או לפקח ולנהל עובדים אחרים הנמצאים בסביבה עסקית. ההזדמנויות הן בתעשיות להתמודדות עם בנקאות, ביטוח, נדל"ן, תעשיות מתן שירות כוללים פדרלית, מדיני, שלטון מקומי, בריאות, שירותים טכניים, שירותי משרד ותמיכה; ושירותי חינוך, ציבוריים ופרטיים, wholesales ומכירה קמעונית, וייצור. בנוסף, תוכנית זו מאפשרת לבסס את בוגרי המעוניינים להקים מיזם עסקי משלהם.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school business management

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי מנהל עסקים (AAS), התלמידים חייבים הוכחת סיום לימודים בתיכון, יש לקבל ציון עובר במבחן הכניסה לבית הספר ולהתראיין על ידי ועדת הקבלה.

דרישות סף

התלמידים חייבים לקבל ציון עובר במבחן הכניסה LA אורט להתראיין על ידי מחלקת הקבלה.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תכנית זו עשויה להיות בבוקר, אחר הצהריים, או במפגשי ערב. לימודי הבוקר מתקיימים 5 ימים בשבוע במשך 48 שבועות של הוראות. בלימודי אחר הצהריים או הערב, תוכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ -76 שבועות של ההוראות. תכנית תואר AAS היא תכניתעם קרדיט של 65 סמסטר או 1200 שעות בכיתה.

מידע נוסף

מידע נוסף הקשור לתכנית במנהל עסקים, ניתן לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קוד הסיווג בעיסוק הרגיל 11-3011.00.

לקבלת מידע נוסף אודות תואר במנהל עסקים, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP