עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
31 Semester Credit
CREDIT:
לימודי בוקר, אחה"צ וערב

Categories

Business

הסמכת עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת

Executive Assistant Certification

יעד

תכנית ההסמכה עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת היא גישה חדשנית ומתקדמת למיומנויות אנגליות מקצועיות עבור העבודה המודרנית. מיזוג טכנולוגית מיומנויות שפה האנגליה מתקדמות, תכנית ייחודית זו מאפשרת לכל לומדי השפה השניים להמשיך רכישתם של שליטה באנגלית בדיבור, האזנה, קריאה וכתיבה, תוך השגת אורינטציה אינטנסיבית לכל תחומי נהלי משרד כוללים אוצר מילות מתקדמות מקצועיות אנגלית, בינאישית אוגרי תקשורת, סגנונות וביטויי idiomatic, Microsoft Office Suite, כתיבה טכנית ועסקית, רהיטות אוראלית ופיתוח, הגייה ומבטאת, פרוטוקול מקצועי ומיומנויות, תקשורת עסקית באמצעות הדוא"ל, מבוא לאינטרנט, האזנה אנגלית מקצועית מתקדמת, מיומנויות דיבור, כמו גם דקויות ומוסכמות לשוניות.

מרכיבי התוכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles junior college executive assistant certification

הזדמנויות

הזדמנויות קריירה עבור עוזרי מינהליים מאומנים, הוא ברמה בסיסית ומתקדם, הם זמינים במגוון רחב של תעשיות גדולות וקטנות כאחד: חשבונאות, משפטים, רפואית, טכנית, חינוך, ממשלה ועוד. סיווגי איוב לכלול הזנת נתונים, מעבד תמלילים, מנהל קבצים במשרד, פקידת קבלה, מזכירה, מנהל מסד נתונים, ועוד.

Van Nuys and Los Angeles junior college executive assistant certification

דרישות סף

התלמידים חייבים לקבל ציון עובר במבחן הכניסה LA אורט להתראיין על ידי מחלקת הקבלה.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תוכנית זו עשויה להיות מוגש בבוקר, הפעלות אחר הצהריים או הערב. ישיבת הבוקר נלמדת 5 ימים בשבוע במשך כ -30 שבועות של הוראות. בפגישות אחר הצהריים או הערב, תוכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ 45 שבועות של ההוראות. זוהי תכנית שעת אשראי 31-סמסטר עם 720 שעות לימוד.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה עבור הנהלה עוזרת ועוזרי מנהלי, הקשור לתכנית העוזר המנהלית, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קוד הסיווג בעיסוק הרגיל 43-6011.00 and 43-6014.00.

לקבלת מידע נוסף אודות תוכנית עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת, אנא לחץ על הכפתור למטה ולתת לנו לדעת יותר עלייך

לקבלת מידע נוסף
TOP