עוזרת רפואית

The Medical & Clinical Assistant program is designed to meet the needs of individuals who seek to work in the Medical and Clinical industry.

להורדת קטלוג התוכנית

DURATION:
65 קרדיט בסמסטר
CREDIT:
לימודי בוקר, אחה"צ וערב

Categories

Healthcare

Associate of Applied Science (AAS) Degree בעוזר/ת סייע/ת רפואי/ת

יעד

תכנית העוזרת הרפואית & קלינית נועדה לענות על הצרכים של אנשים המבקשים לעבוד הרפואי ותעשייה קלינית. התוכנית מספקת לסטודנטים הזדמנות ללמוד את התפקידים של עוזרת Phlebotomist רפואי / קליני. התלמיד יהיה ההזדמנות ללמוד בדיקות מעבדה בסיסיות, Phlebotomy, דגימת אוסף וסיבוכים, בקרת זיהום, עיקור של מכשירי ניתוח רפואיים ומשניות, לבצע ולפרש אק"ג (א.ק.ג של), הולטר לפקח, אנטומיה ופיזיולוגיה של מערכות גוף, להסיר תפרים , לשנות תחבושות, חולה כן לניתוח קטין הבין-משרדי, לסייע עם בדיקות, ממשל של תרופות, החייאה (CPR) ועזר ראשון, לסייע עם אולטרסאונד הטיפולי, לסייע לחולה הכנה עבור צילומי רנטגן ולתקשר באופן חיובי עם חולים חברי צוות רפואי אחרים.

מרכיבי התוכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. עם הסיום מוצלח, הבוגר מקבל עמית ומדע יישומי התואר רפואי & עוזר קליני. לקבלת מידע מלא ומפורט עיינו בקטלוג במכללה.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school medical assistant programs and courses

הזדמנויות

בוגרי תואר AAS ב רפואי תכנית עוזרת קלינית יהיו מוכנים לעבודה בכל התפקידים הקשורים בדרך כלל בתוך המשרדים של הרופא ו / או בתי חולים, מדינה, מקומי, ופרטי, וכן מעבדות קליניות בתוך מרכזים רפואיים, בתי חולים ו / או עצמאי מתקנים. התלמידים יכולים לבחור לעבוד כעוזר EKG, רפואי עוזר, או עוזר קליני רפואי. כל מי שרוצה לקחת את בחינת הסמכה לאומית אופציונלי (NCCT) ולהגיש בקשה לרישיון CPT1 בתוך מדינת קליפורניה יפעלו כמו 1 טכנאי Phlebotomy מוסמך (CPT1) המאפשרת לסטודנטים לעבוד בתור Phlebotomist מורשה בנוסף עוזר רפואי, א.ק. עוזר או עוזרת קלינית רפואית למעבדות קליניות, מרכזים רפואיים, בתי חולים ומרפאות פרטיות עם מעבדה. התוכנית מספקת בסיס בוגרי המעוניינים סוגי הגדרות המפורטים לעיל.

Van Nuys and Los Angeles city college and trade school pharmacy technician degree

דרישות סף

התלמידים חייבים לקבל ציון עובר במבחן הכניסה LA אורט להתראיין על ידי מחלקת הקבלה.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

כנית זו עשויה להיות מוגשת בבוקר, אחר הצהריים, או המפגשים בערב. מפגשי הבוקר והצהריים לומדים 5 ימים בשבוע (בימים שני עד שישי) למשך כ 48 שבועות של הוראות. בפגישה הערבה, תכנית זו נלמדת 4 בערבים בשבוע (בימים שני עד חמישי) למשך כ 76 שבועות של הוראות. זוהי תוכנית אשראי שעה 65 סמסטר עם 1,200 שעות לימוד.

סיוע פיננסי

מכללת אורט לוס אנג'לס מציעה תוכניות מימון שכר הלימוד שונות, סיוע כספי תוכניות מלגות לסטודנטים זכאים מוסמכים.
לשכת הסיוע הכספי של המכללה מאפשרת לתלמידים השלימו כל המסמכים החלימו פדרלי שונים, גורמים ממלכתיים ומקומיים של סיוע כספי תלמיד.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה עבור עוזרים רפואיים ורפואיים & מעבדה קלינית טכנאים, הקשור לתכנית העוזר הרפואית & הקלינית, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קוד הסיווג בעיסוק תקן:  Code 31-9092.00 and 29-2012.00.

לקבלת מידע נוסף על תכנית עוזר/ת רפואי/ת שלנו, אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP