שרטוט ממוחשב ועיצוב CAD

The Associates of Applied Science (AAS) תואר במדעי המחשב בעזרת שרטוט ותוכנית הלימודים עיצוב נועד לענות על הצרכים של אנשים שצריכים לעבוד שרטוט הנדסה ועיצוב פנים חברות. הדגש הוא על לימוד מיומנויות בניסוח עם AutoCAD..

להורדת קטלוג התוכנית

Categories

Technology

Associate of Applied Science (AAS) תואר במדעי המחשב בעזרת שרטוט ממוחשב ועיצוב (עיצוב CAD)

יעד

החברה הכלולה למדע שימושי (AAS) תואר בניסוח המחשב הלימודים עיצוב מכשירה אנשים שרוצים לעבוד אדריכלות, הנדסה, שרטוט ועיצוב פנים חברות. תלמידים ילמדו איך לצייר תוכניות הנדסיות שונות עם תוכניות שרטוט מחשב סטנדרטית בתעשייה כמו AutoCAD, SolidWorks, ו Revit. בית הספר שרטוט ועיצוב המחשב גם מספק לתלמידים ידע של שרטוט הנדסת מכונות, שרטוט אדריכלי, שרטוט עיצוב פנים, חשמל & שרטוט אלקטרוניקה. התכנית כוללת קורסים כגון קריאת הדפס בנייה, קריאת הדפס תעשייתית, עיצוב הפורטפוליו וכן כתיבה טכנית & רכב כי יש צורך בשוק העבודה. בית ספר שרטוט ועיצוב מחשב מקנה ידע מורחב והבנה של קורסי השכלה כלליים אשר מועילים לאינטראקציות של התלמיד בתוך הקהילה שלהם ומעבר.

מרכיבי התכנית

התרשים הבא מדגיש את הנושאים העיקריים מכוסים בתכנית. עם סיום מוצלח, בוגרי בניסוח המחשב הספר לעיצוב לקבל עמית ומדע יישומי (AAS) תואר בניסוח המחשב ועיצוב. לקבלת מידע מלא ומפורט בבקשה להוריד את חוברת התכנית הבאה או התקשר כדי לשוחח עם יועץ.

computer drafting and design school CAD program in los angeles

הזדמנויות

בוגרי בניסוח המחשב הספר לעיצוב להרוויח תואר AAS בניסוח המחשב ועיצוב (עיצוב CAD) ויהיה מוכן לעבודה בכל עמדות בנושא, כגון: א drafter לעבודה ציבורי במדינה במחלקת ההנדסה או במחלקת ההנדסה של ייצור חברה, אדריכלי, או חברות עיצוב פנים. תוכנית CAD ספר זה מספק בסיס בוגרי המעוניינים להקים עסק עצמאי משלהם כמשרד יועץ בניסוח להיות שירות תמיכה לייצור והאדריכלות.

los angeles computer drafting and design school CAD degree

דרישות סף

עבור קבלתי את העמית למדע שימושי תכנית תואר (AAS), התלמידים חייבים הוכחת סיום לימודים בתיכון או שווה ערך, יש לקבל ציון עובר במבחן הכניסה לבית הספר ואת להתראיין על ידי ועדת הקבלה המחלקת.

חומר לימודים

סטודנטים LA אורט מאומנים על ציוד מתאים בקנה אחד עם הדרישות של שוק העבודה.

אורך התוכנית

תוכנית זו עשויה להתקיים בבוקר, אחר הצהריים או הערב. מפגשי הבוקר והצהריים לומדים 5 ימים בשבוע במשך כ 48 שבועות של הוראות. בפגישות הערב, תכנית זו נלמדת 4 ימים בשבוע במשך כ -76 שבועות של הוראות. זוהי תכנית שעת אשראי 65-סמסטר עם שעות בכיתה 1200.

מידע נוסף

מידע נוסף על תחזית קריירה עבור מנסחי CAD ו- אדריכליים & אזרחי מנסחים, הקשורות לתכנית עיצוב CAD, ניתן היה לקבל מן הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ו- O * נטו תחת קודי הסיווג בעיסוק תקנים:  Codes 17-3011.01 and 17-3011.02.

לקבלת מידע נוסף אודות שרטוט ממוחשב (CAD), אנא לחץ על הכפתור למטה.

לקבלת מידע נוסף
TOP